FC lokomotiv Počernice
Přihlásit se or Registrovat
•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •
 Menu 
· Domů
· Archiv článků
· Články
· Fórum
· Hledání
· Můj účet
· Soukromé zprávy
· Stáhněte si!
· Top 10
 O týmu 

Informace

Historie

Prohlášení

Tabulka

Zápasy

Náš příběh

 Hattrick 

Reprezentace ČR

Česká 1. liga

 Tento web 

Pravidla

 Status 
V tuto chvíli je 1 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
  29.dubna vs. FC Machři 
Na hřištiTak začínají i zápasy ligové a to hned proti jasnému favoritu naší divize - FC Machři. Jak je v kabině? Co pravděpodobně zkusíme? Pro co si jedeme? To vše čtěte v rozšířeném článku!

Před zápasem

Tak a začíná liga - začínají ligové zápasy chvíle velkých radostí a euforických chvil, jásajících stadionů atd. Ale zároveň začínají zašmulilé chvíle v šatně, pohledy plné smutku a splihlé, na půl žerdi svěšené vlajky vlajkonošů. Tohle všechno přináší liga - asi to nejzajímavější a nejčastější na Hattricku. Zítra vstoupíme do svatostánku týmu, který minulou sezónu divizi vyhrál, tudíž je jasným favoritem a my naopak jasným outsiderem. Před tímto zápasem jsme navíc odehrály zápas pohárový, který jsme vyhrály 2-1, což nám zvedlo sebevědomí, ale zranění jsou veledůležití hráči - Denis Valášek a Ladislav Slivka. Samovzřejmě, že jsme tímto značně oslabeni, ale to je osud HT enginu a na to my se zkrátka nemůžeme vymlouvat. Poslední trénink dneška byl tak poloviční, co se povahy týče. Chvílemy hráči předváděly ty nejlepší parádičky a zkoušeli nové věci - zkrátka se skvěle bavily. Chvílemy však hráči rozdávali pohledy plné smutku, hráli bez zábavy a bez parádiček - to se jim přenesly myšlenky na dva zraněné hráče.... No jo, HT engine je záludný, ale to je realita.
Teď už však k dojmům hráčům. Když jsme se ráno v šatně sešli, proběhla obvyklá konverzace o tom, s kým se hráči seznámily, co všechno vypily (ochlastové jedni) a do kolika se dívaly na telku a jakou kazetu si půjčily (no jo, prasáci)...Také se poprvé na tréninku oběvil nový hráč - švýcar Andy Ricksecker. Sdělil nám dojmy z jeho minulého klubu, jestli je ve švýcarsku dražší pivo a samovzřejmě hned pochválil to naše, kterého mají hráči plnou lednici. Trénink byl až na ty smutné chvilky celkem v pohodě, hned jsme se dostali do zápasového týmu.

Pro co si jedeme?
Jelikož jsme oslabeni o klíčové hráče, jsme outsideři a Machři jsou favoriti celé skupiny, tak budeme velmi rádi za remízu, i když i 1 bod je pro náš prakticky nedosažitelný....

Co budeme hrát?
Budeme hrát naši excelentně natrénovanou taktiku 3-5-2. Říkaly jsme, že jsem jasní outsideři, tak proč nehrajeme něco obranějího? Jednoduchá odpověď - nechceme se až tolik zaleknout, navíc chceme tuto variantu otestovat s novými hráči v poli, takže hrajeme spíš z hlediska poznávání, protože šance na remízu či výhru je opravdu mizivá
Publikováno: Friday, 28.04. 2006 - 22:43:08 Od: Nissan
 
 Přihlásit se 
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
 Související odkazy 
· Více o tématu Na hřišti
· Další články od autora Nissan


Nejčtenější článek na téma Na hřišti:
29.dubna vs. FC Machři

 Hodnocení článku 
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

 Možnosti 

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Na hřišti


"29.dubna vs. FC Machři" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

PHP Scripting LanguageApache.org The World´s Most Popular Open Source database Powered by UNITED-NUKE - Just manage!


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund

:: skyLineOrange phpbb2 style by Volize Web Solutions :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::